Toptan Satış

Toptan Satış

IŞŞIL hamile giyim, markası ve aynı zamanda farklı markalar  için ürettiği koleksiyonların toptan satış hizmetini gerçekleştiriyor. Dünya standarlarında üretilen koleksiyonlar, moda ve trendler özel tasarımlar dünyadaki tüm anne adayları ile buluşuyor. Yüksek kalitede üretimini gerçekleştirdiğimiz koleksiyonlarımız geniş yelpazede olup, anne adaylarının hamilelik sürsince ve sonrasında da her türlü ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Üretimde kullanılan ham maddeler tamamen organik ve hamile sağlığını tehdit etmeyecek maddelerden seçiliyor. Bu sayede rahat giyim ürünleri üretirken, sağlıklı ürünleri de hazırlamış oluyoruz. Geniş yelpazede üretilen ürünler hamilelerin günlük yaşamını kolaylaştırırken, güzel görünmelerini sağlayarak giyim tarzlarından ödün vermiyorlar. "Beden ölçüleri değişebilir tarzınız aynı kalır" slogonu ile uyumlu tasarımlar.

Hamile giyim elbiseleri, hamile iç çamaşırları, hamile triko ürünleri, hamile mayolar, hamile kot pantolonlar, hamile kumaş pantolonlar, hamile şortlar, hamile tulumlar, hamile tişörtler, hamile atletler ve daha nice ürün IŞŞIL kalitesi ile modaya uygun olarak üretilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor. IŞŞIL hamile giyim ürünlerinin sunumunu, markamızın oluşturduğu konforlu showroomlarda gerçekleştirmekteyiz. Koleksiyon dahili üretilen ürünlerimiz, tek tek müşterilerin beğenisine sunularak bilgi edinmeleri sağlanıyor. Sunum sırasında dilerseniz siparişinizide tamamlama imamkanına sahip olabiliyorsunuz.

IŞŞIL hamile giyim showroomları ofisleri, İstanbul ve Konya dışından gelen ziyaretçilerimize ulaşım kolaylığı sunuyor. Atatürk havalimanından istanbul ofisimize, ziyaretçilerimizin trafik sorunu yaşamadan, havalimanına bağlı olan raylı metro sistemi ile çok rahat ulaşıma imkan veriyor. Konya showroomu ve mağazamıza istanbul'dan uçak ve hızlı tren ile ulaşmaları mümkün oluyor.

Eğer sizde IŞŞIL hamile giyim koleksiyonlarını müşterileriniz ile buluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekte zaman kaybetmeyin.

Tüm ürünler için bizimle toptan alışveriş için  iletişime geçebilirsiniz. Özel tasarım, marka, model ve renk olarak taleplerinize cevap verilecektir. Detaylı bilgilendirme için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden, size yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

[email protected]

[email protected]

 

Arabic-English-Türkçe

Fatıma Bayır

[email protected]

+90 549 549 77 00

 

Konya Showroom-Mağaza

+90 533 137 7 039

+90 332 238 9 772

IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI TEK.AYAK.TAR.HAY.TUR.LTD.ŞTİ

 

IŞŞIL | Toptan Hamile Giyim| Hamile Kıyafetleri İmalatı © 2009-2023 Tüm Hakları Saklıdır.